Patrzę na dziecko bez wyrazu, bo on znowu dziwnie się zachowuje, nienasycony potrzeby w ruchu z chciwy ciekawością, nieposłuszeństwo irytujące, zmęczona od środowiska? Czy kiedykolwiek zadać sobie pytanie hiper-aktywność podejrzewają

Zespół nadpobudliwości  psychoruchowej (ADHD)

Amerykański psychiatra w Starożytnym świecie społecznym jest analogię opisał ten stan: “ADHD-wiele ludzi w dzisiejszej szkole, tak jak myśliwi mogą być rolnikiem społeczeństwie”, – powołując się na nich charakterystyczne jest szybkie podejmowanie decyzji, uwagę na kierunek szybkich zmian, inicjatywa, zapowiedziała, wytrwałego działania. Naprawdę, misji długości z koncentracją, bardzo cierpliwie, statyczny, wyniki powoli powielanie “rolnictwo” pracy dla nich mniej.

To nie przypadek, że większą zdolność adaptacji, cierpliwości, uwagi, samodyscyplina szkoły osiągnął najniższej takie problemy.Hiper aktywny, uwagi, ruchu, zachowania i uczenia się dzieci z zaburzeniami wskaźnika rodzice często zgłaszają, że najtrudniejsza część dzieci, aż , lato to czas wypoczynku, na przykład, o wiele mniej problemów. Eksperci ostrzegają, że doświadczenie w diagnostyce i przeglądzie, konieczne jest, zatem, aby grupa objawów na podstawie tylko specjalista psychiatra dziecięcy może wyciągać wnioski o dziecku.

Charakterystyczne objawy po prezentacji, jednak nadaje się do rodziców, aby myśleć o tym, więc jeśli potrzebuję profesjonalistą, aby włączyć dziecka problemy. ADHD-jak (w języku angielskim: zespół deficytu uwagi i nadpobudliwości psychoruchowej), jak problem, znać podstawowe objawy te same: mają problemy z utrzymaniem uwagi i koncentracji, charakterystyczne jest nagłe, impulsywne zachowanie, myślenie bez działania, jeden na jednego za dużo ruchu oporu zasady, instrukcje. Jednak wszystkie one starzeją się w różny sposób.

Jeśli dziecko wiele razy, dużą i doskonałości straszny krzyk, a potem nie spocznie, jeśli go podnieść, jeśli masz trudności może być normalny dobowy rytm stworzyła z nim, i bardzo wcześnie, do dziewięciu miesięcy, wspinaczka okres, to odbędzie się wkrótce, w rzeczywistości, – zachodzi podejrzenie, że on też, dzieci z ADHD zawierają. To prędzej, tym nie mniej, istnieje sposób, za pomocą którego ta grupa objawów powinny być zidentyfikowane.

 

Objawy nadmiernej impulsywności

W dzieciństwie nawet nie myśleć o tym, że chociaż dzieci z ADHD na dwie trzecie do dwóch lat pojawiają się podejrzenia. Typowy średni wysoki poziom aktywności i brak dowodów. To zagrożenie dla nich, w związku z tym wymaga stałego nadzoru z nimi, jak hiper-aktywne dzieci, najczęściej, trzy razy częściej cierpią z powodu awarii, niż ich rówieśnicy.

Uparta, tupeciara, gdy czegoś nie rozumiem, czy sytuacja nie jest tak dobrze, hartować swój głośny płacz, gniew express. Jednak są dzieci z ADHD, u których zespół deficytu uwagi silniejszy, niż nadmierna ruchliwość, wręcz przeciwnie, ciągnie temu, nieśmiały, niebo, może również przejawiać się w stanie. Większość szkoły okazuje się, że jest problem, bo bardzo trudno jest znosić zasady szkoły, więcej, trudno jest dostosować się do swojej racji, to miejsce, “złe dzieci”, trzymają się ich.

Rówieśnicy i nauczyciele odrzucili jeszcze jeden problem dla rodziców: paskudny, negatywna samoocena i agresja. W tym samym czasie zwykle wszechwiedzący, aktywny, przyjazny, kreatywny, lubię pracować, uprawiać sport, wszystkie działania nawigacji. Choć sytuacja nauki w szkole, zbyt trudne, aby przyciągnąć ich uwagę i można siedzieć na miejscu, na przykład, interes odpowiada zmiennej bodźce, zapewniając, zanim gry komputerowe lub nawet godzin może siedzieć.