ADHD jest jednym z głównych problemów, zaburzenia uwagi. Jeśli masz poniżej wymienione objawy sześć co najmniej na pół roku cech dziecka, to, najprawdopodobniej, zaburzenia uwagi, niż cokolwiek. (Oczywiście, wiek dziecka też ma znaczenie: należy zauważyć, że w dzieciństwie rówieśnicy z długim i różni się znacznie, a jeśli to się często zdarza.)

ADHD częściej diagnozuje się u chłopców

 
Należy jednak zauważyć, że objawy innych chorób może być również przyczyną. W rzeczywistości, niektóre oznaki własnej choroby, nie może się zdarzyć. Dlatego trafna diagnoza, aby zawsze zwrócić się do specjalisty.Problem może oznaczać, jeśli. Nie poprawnie słuchać do części lub niedbale robić błędów w szkole, pracy lub innej działalności trudności w uwagi, utrzymując swoje zadania lub gry, wygląda na to, nie słuchaj, gdy mówią mu, http://fatmoon.info/

Nie postępuj zgodnie z instrukcjami lub nie kończy szkoły i inne prace,złożoność zadania i działania organizacji, nie, nie lubię zadania, lub oprzeć się te, które są zaprojektowane wysiłku umysłowego, stracić zadań lub działań, niezbędnych rzeczy, bodźce zewnętrzne łatwo się rozprasza, w dni powszednie zapominalskich.

W ogóle, trudno uwagę skupić na czymś jednym, w krótkim czasie, można łatwo zmęczyć od zadań, szybko dostosować się do, że, aby uzyskać krótki czas jego zainteresowanie. To jest poważny problem, bo uwaga bramy pamięci. W ten sposób, koncentracja uwagi, brak trudności uczenia się w czołówce.

Nadpobudliwość, nadmierna ruchliwość popyt są objawy, które zwracają na siebie uwagę, jeśli następujące pół roku, częściej obserwuje. To oznacza, jeśli: siedząc i włochaty, i włochaty, nie może usiedzieć na miejscu, pozostawiając miejsce w klasie lub w innych sytuacjach, gdy oczekuje się, pozostać na swoich miejscach, biegać, skakać i wspinać się w sytuacjach, gdzie nie jest to właściwe, trudno jest poznać siebie, zapraszam do gry,

“Niespokojny”, jakby zawsze w ruchu,za dużo mówię. I te załamań, impulsywność objawów: zanim pytanie zostanie zakończone, powiedzieć, odpowiedzi, trudności czekają, można innych (np. rozmowy lub zabawy).  Zbyt impulsywny, tak nagle, szybka ludzka cecha polega na tym, że wiele razy, zbyt wcześnie, natychmiast reagując na coś. Dzieci nadpobudliwe właściwości więcej niż jeden raz w poważnym niebezpieczeństwie, na przykład, delikatnie powoli na torze.

 

ADHD objawy

Niektórzy ludzie po prostu jedna grupa objawów pokazuje znaki, to znaczy dominować nad nim, lub zaburzenia uwagi, lub zawyżone wymagania ruchu, nadpobudliwość, lub załamań, ale sporo jest tych, których zachowanie każdego z trzech typowych głównych objawów obserwuje.

Jeśli ty, jako rodzic, wszystkie obserwacje są oparte na uważa dziecka pasują objawy ADHD, należy skonsultować się z profesjonalistą, bo ten zespół nie stamtąd rosną, i współistnienie z profesjonalnej pomocy, terapii behawioralnej i w niektórych przypadkach leczenie również nie jest wymagane.

ADHD, czyli zespół nadpobudliwości . Oznacza to, że wszystkie szkoły podstawowe i średnie mogą być co najmniej jeden taki uczeń. O chorobie, najważniejszą informacją, doktorze. Psychiatrą dzieci, aby pomóc nam.

Choroba ADHD. Skrót dla zespołu deficytu uwagi i nadpobudliwości psychoruchowej angielski skrót (ADHD = zespół deficytu uwagi i/lub nadpobudliwości psychoruchowej). Tak więc, gdy fala A-A “” dziecko, mówiąc, hiper-aktywny, nie jestem pewien, że używasz termin. ADHD ma trzy podstawowe formy: jeden z wiodącym objawem innych, odciągają uwagę, a trzeci jednakowo widoczne.

Chłopcy w dziewięć razy częściej widuje się w to chorobę, niż u dziewcząt, ale dziewczyny są znacznie bardziej wyraźne objawy. W dziecko nie może jeździć na miejscu, , skręcać, jest pijany. Często przerywa nauczycieli i kolegów. Bawić, biegać, skakać. Dużo mówić, nie jest w stanie, nie wahaj się, aby grać. Rodzice często mówią, że ich dziecko w ssać mojego fiuta, cały czas pyta kolanach osoby dorosłej, nie szedł, a biegł po linii prostej, ledwo zaczął mówić, nigdy nie składany natychmiast.